Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, iż 12 stycznia 2017 r.,  o godz. 10.30 w sali posiedzeń Rady Wydziału przy ul. B. Prusa 14 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Gajownik-Łazugi pt.: Ocena skuteczności stosowania monitoringu komputerowego w wybranym stadzie krów mlecznych.

Promotor: dr hab. Grażyna Niedziałek, prof. UPH
Promotor pomocniczy: dr Ewa Salamończyk
Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, iż 27 stycznia 2017 r.,  o godz. 10.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału przy ul. B. Prusa 14 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Emilii Mróz pt.: Funkcje składowania ofiar przez gąsiorka Lanius collurio (Linnaeus, 1758).

Promotor: dr hab. Artur Goławski, prof. UPH

Dziekan i Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, iż 31 stycznia 2017 r., o godz. 12.00 w sali 1.6 (I p.) budynku Wydziału Humanistycznego przy ul. Żytniej 39 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Darii Kamili Krzewniak pt: Bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych w uczelniach wyższych w Polsce.

Promotor: dr hab. Tamara Zacharuk, prof. UPH

Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej