Organizacją i realizacją wystaw zajmują się  pracownicy Oddziału Informacji Naukowej. Terminarz wystaw ustalany jest na początku roku kalendarzowego, a dobór tematów warunkują m.in. rocznice, wydarzenia i imprezy organizowane na Uniwersytecie, w kraju i na świecie.

Oddział Informacji Naukowej
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce
tel. (+48) 25 643 17 48, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 

Osoby odpowiedzialne za organizację wystaw:
 
mgr Anna Mielczarek tel. 25 643 17 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
mgr Magdalena Chromińska tel. 25 643 17 53 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WYSTAWY

Stok.Lacki.2017   W moim magicznym domu to tytuł VIII wystawy prac uczniów SOSW w Stoku Lackim, którą prezentujemy w kwietniu 2017 roku w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. To także hasło – zaproszenie do naszej pięknej placówki, mieszczącej się w magicznym dla nas miejscu. Tutaj uczymy się, spędzamy miło czas wolny, tworzymy nasze prace i organizujemy ciekawe imprezy oraz kreujemy wydarzenia integrujące naszą małą wspólnotę ośrodkową. Tutaj dostajemy dużą dawkę energii do działania i spełniamy swoje marzenia. Zapraszamy do obejrzenia naszej propozycji i odwiedzenia naszego „magicznego domu” w Stoku Lackim, opodal Siedlec.
Uczniowie i Nauczyciele

Wernisaż: 6 kwietnia br. o godz. 11.00.
Wystawę można oglądać w dniach 6-30 kwietnia br., w godzinach pracy Biblioteki

Anioly.2017   XIV KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Siedlce, Podlasie i Anioły. Siedlce 2017


Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach, realizuje całe przedsięwzięcie przy współpracy z Biblioteką Główną Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego. Konkurs ma na celu integrację społeczna osób niepełnosprawnych i środowisk zajmujących się praca z osobami niepełnosprawnymi. Promowanie talentów i kształtowanie pozytywnego wizerunku, zachęcenie do wypowiedzi w formie artystycznej czyli realizowanie terapii poprzez sztukę. Ukazanie piękna Siedlec, kultury chrześcijańskiej i regionu.Uczestnikami Konkursu są dzieci, młodzież i dorosłe osoby niepełnosprawne. Najlepsze prace konkursowe wytypowane przez Komisję Artystyczną zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności na wystawie pokonkursowej w holu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego, którą można oglądać od 26.06. 2017r. Oficjalne otwarcie i wernisaż prac połączone z rozdaniem nagród dla uczestników konkursu planowane jest na 04.07.2017r. na godz. 11.00.

ARCHIWUM WYSTAW

GDFG
SDFDF

pdf icon 2015 pdf icon 2014 pdf icon 2012 pdf icon 2011 pdf icon 2010

WYDARZENIA