katalog_onlinekatalog_onlinekatalog_multiopaczapytaj_bibliotekarzabiblioteka_bez_bariereszkolenie

Rozprawy doktorskie UPH

rozp_doktor.baner

  

Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 5 maja 2016 r. o godz. 11.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału, w budynku Wydziału Przyrodniczego przy ul.  B. Prusa 14,  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Kozak, pt.: Wpływ juglonu na generowanie stresu oksydacyjnego w ziarniakach wybranych gatunków zbóż i nasionach chwastów agrosystemu zbożowego.

Promotor: prof. dr hab. Bogumił Leszczyński
Promotor pomocniczy: dr Hubert Sytykiewicz


Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 6 maja 2016 r. o godz. 10.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału, w budynku Wydziału Przyrodniczego przy ul.  B. Prusa 14,  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Beaty Edyty Malec, pt.: Analiza wyników prób dzielności ogierów półkrwi w testach 100-dniowych w aspekcie ich hodowlano-użytkowego wykorzystania..

Promotor: prof. dr hab. Marian Kaproń

Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej.


 

  • Repozytorium RepoS zawiera pełne teksty prac doktorskich obronionych po 13 lutego 2015 r., w dostępie otwartym, lub ograniczonym do komputerów Biblioteki Głównej, w zależności od woli autora.
    Wejście >>


  • Baza Rozpraw Doktorskich rejestruje prace doktorskie: obronione, napisane pod kierunkiem promotorów lub recenzowane przez pracowników Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach do 13 lutego 2015 r. Kolekcja zawiera opisy bibliograficzne i częściowo pełne teksty rozpraw, których autorzy wyrazili zgodę na ich udostępnianie.
    Wejście >>
     

  

Osoby odpowiedzialne:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

mgr Marcin Malik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel 25 643 17 46

tel 25 643 17 47

tel 25 643 17 53

home  Oddział Informacji Naukowej BG UPH
  ul. ks. J.Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce

 

 

 

 

 

 

 

 

bip_logo FBC

dart

 
logo_gg logo_fbc logo_a2z logo_abc logo_oa logo_przestrzen ksiazka_dla_zaka logo_wbn