katalog_onlinekatalog_onlinekatalog_multiopaczapytaj_bibliotekarzabiblioteka_bez_bariereszkolenie

Rozprawy doktorskie UPH

rozp_doktor.baner

 

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 28 września 2016 r. o godz. 11.00 w auli nr 27, w budynku Wydziału Nauk Ścisłych przy ul. 3 maja 54, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Katarzyny Ordon, pt.: Charakterystyka polimorfizmu fazowego i oddziaływań molekularnych w tiosterowych mezogenach, modyfikowanych wybranymi związkami naturalnymi.

Promotor: dr hab. Mirosława Danuta Ossowska-Chruściel, prof. UPH


Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 29 września 2016 r. o godz. 11.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału, w budynku Wydziału Przyrodniczego przy ul. B. Prusa 14, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anety Frankowskiej-Maciejewskiej, pt.: Molekularna i fenotypowa charakterystyka szczepów Staphylococcus aureus wyizolowanych od krów z zapaleniem gruczołu mlekowego.

Promotor: dr hab. Brarbara Kot, prof. UPH

Promotor pomocniczy: dr inż. Piotr Szweda, Politechnika Gdańska


Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 7 października 2016 r. o godz. 10.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału, w budynku Wydziału Przyrodniczego przy ul. B. Prusa 14, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Choińskiej, pt.: Szacowanie wartości handlowej tusz wieprzowych na podstawie uzysku najcenniejszych wyrębów zasadniczych.

Promotor: dr hab. Elżbieta Krzęcio-Nieczyporuk, prof. UPH

Promotor pomocniczy: dr inż. Arkadiusz Pietruszka, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie


Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 11 października 2016 r. o godz. 10.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału, w budynku Wydziału Przyrodniczego przy ul. B. Prusa 14, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krystiana Tarczyńskiego, pt.: Determinanty przemian glikotyczno-energetycznych oraz przewodność elektryczna i ich znaczenie w diagnostyce jakości mięsa wieprzowego.

Promotor: dr hab. Halina Sieczkowska

Promotor pomocniczy: dr Andrzej Zybert, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej.  • Repozytorium RepoS
     zawiera pełne teksty prac doktorskich obronionych po 13 lutego 2015 r., w dostępie otwartym, lub ograniczonym do komputerów Biblioteki Głównej, w zależności od woli autora.
    Wejście >>


  • Baza Rozpraw Doktorskich rejestruje prace doktorskie: obronione, napisane pod kierunkiem promotorów lub recenzowane przez pracowników Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach do 13 lutego 2015 r. Kolekcja zawiera opisy bibliograficzne i częściowo pełne teksty rozpraw, których autorzy wyrazili zgodę na ich udostępnianie.
    Wejście >>
     

  

Osoby odpowiedzialne:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

mgr Marcin Malik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel 25 643 17 46

tel 25 643 17 47

tel 25 643 17 53

home  Oddział Informacji Naukowej BG UPH
  ul. ks. J.Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce

 

 

 

 

 

 

 

 

bip_logo FBC

dart

 
logo_gg logo_fbc logo_a2z logo_abc logo_oa logo_przestrzen ksiazka_dla_zaka logo_wbn