katalog_onlinekatalog_onlinekatalog_multiopaczapytaj_bibliotekarzabiblioteka_bez_bariereszkolenie

Rozprawy doktorskie UPH

rozp_doktor.baner

 

 

Warning

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 8 grudnia 2015 r. o godz. 12.00 w auli nr 27 Wydziału Nauk Ścisłych przy ul. 3 Maja 54 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Piechockiej, pt.: Wpływ modyfikacji układu β-aminoalkoholowego alkaloidów kory chinowej na aktywność organokatalityczną w asymetrycznej addycji aldolowej.

Promotor: dr hab. Teodozja Marianna Lipińska, profesor UPH.

Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 9 grudnia 2015 r. o godz. 9.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału przy ul.  B. Prusa 14 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Waranicy, pt.: Plonowanie i wartość pokarmowa kukurydzy uprawianej na zieloną masę.

Promotor: Prof. dr hab. Barbara Gąsiorowska.

Dziekan i Rada Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 10 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 w sali posiedzeń Rady Wydziału przy ul.  B. Prusa 14 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aldony Dzido-Kryńskiej, pt.: Wpływ warunków obróbki termicznej na stopień rozpuszczalności kolagenu w mięsie wołowym.

Promotor:  dr hab. Krzysztof Młynek, profesor UPH.

Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej.

 

 

  • Repozytorium RepoS zawiera pełne teksty prac doktorskich obronionych po 13 lutego 2015 r., w dostępie otwartym, lub ograniczonym do komputerów Biblioteki Głównej, w zależności od woli autora.
    Wejście >>


  • Baza Rozpraw Doktorskich rejestruje prace doktorskie: obronione, napisane pod kierunkiem promotorów lub recenzowane przez pracowników Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach do 13 lutego 2015 r. Kolekcja zawiera opisy bibliograficzne i częściowo pełne teksty rozpraw, których autorzy wyrazili zgodę na ich udostępnianie.
    Wejście >>
     

  

 

 

Osoby odpowiedzialne:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

mgr Marcin Malik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel 25 643 17 46

tel 25 643 17 47

tel 25 643 17 53

home  Oddział Informacji Naukowej BG UPH
  ul. ks. J.Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce

 

     

 

 

 

 

 

 

bip_logo FBC

dart

 
logo_gg logo_fbc logo_a2z logo_abc logo_oa logo_przestrzen ksiazka_dla_zaka logo_wbn